Voor verzorgde handen en voeten heeft De Zorgspecialiste heel wat te bieden dankzij onze voortreffelijke manicure en pedicure in Zwalm. Wij zijn er zeker van dat u blij zult zijn met deze behandelingen. Laat dit met een gerust hart aan ons over.
Van uitgebreide tot medische behandelingen
Er is keuze tussen een uitgebreide manicure, een luxemanicure. Elke soort manicure biedt de handen een andere ervaring, maar één ding staat vast: met een mooi kleurtje nagellak of gellish zien je handen er na één beurt weer jonger en mooier uit.
De pedicure bij ons is ideaal als u pijnlijke voeten hebt. Met de medische pedicure behandelen wij uw voeten vakkundig zodat die harde werkers onderaan uw lichaam verlost worden van pijn. Alles pakken wij aan, van ingegroeide nagels tot eelt. U zult bij ons buitenstappen met een fijn gevoel.
Neem snel contact op
Als u nog bepaalde vragen zou hebben over de manicure en pedicure die wordt aangeboden door Isabelle Eeckhout van De Zorgspecialiste – Beauty & care in Zwalm, dan raden wij u aan om snel contact met ons op te nemen. Zo kunnen wij u meteen uit de nood helpen.